Jesteśmy jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku poligraficznym. Dzięki 75-letniemu doświadczeniu, pracy całych pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy silną pozycję w branży poligraficznej, nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.

Początki Olsztyńskich Zakładów Graficznych sięgają 1945 roku. Od roku 2010 drukarnia funkcjonuje jako własność prywatna. Jest częścią Grupy Kapitałowej Kompap S.A.

Z drukarni działającej wyłącznie na rynku lokalnym staliśmy się drukarnią działającą na rynku międzynarodowym. Nasze produkcje trafiają do czytelników na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie podnosimy standardy produkcji inwestując w nowe linie technologiczne.

Swoim klientom oferujemy wieloletnie doświadczenie połączone z najnowocześniejszą technologią. Pozwala nam to realizować nawet najbardziej wymagające zamówienia.

 

OPRAWA TWARDA I ZINTEGROWANA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
OPRAWA MIĘKKA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
Copyright © OZGRAF 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.