OZGraf – Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

ul. Towarowa 2

10-417 Olsztyn

tel.: (+48 89) 533 43 80,

fax.: (+48 89 533 12 08)

e-mail: ozgraf@ozgraf.com.pl

 

Piotr Ciosk – Prezes Zarządu

e-mail: p.ciosk@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16

kom: + 48 606 120 717

Agata Chryszczanowicz – Kierownik działu obsługi klienta

e-mail: a.chryszczanowicz@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 178

kom: + 48 600 870 668

Dorota Gołębiewska – Zastępca kierownika ds. obsługi klienta

e-mail: d.golebiewska@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 110

kom: + 48 784 049 286

Alicja Putyńska   – Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.putynska@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 130

kom: + 48 609 060 665

Paulina Kowalczyk   – Specjalista ds. obsługi klienta

 

e-mail: p.kowalczyk@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 166

kom: + 48 600 060 702

Zofia Rychlewska   – Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: z.rychlewska@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 149

kom: + 48 608 520 089

Anna Grzymkowska  – Specjalista ds. obsługi klienta

e-mail: a.grzymkowska@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 129

kom: + 48 728 315 803

Mirosław Jachemek   – Dyrektor ds. Produkcji

e-mail: m.jachemek@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 108

kom: + 48 604 942 524

Beata Dost   – Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

e-mail: b.dost@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 167

kom: + 48 609 060 006

Magdalena Wrąbel   – Specjalista ds. Technologii Produkcji

e-mail: m.wrabel@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 148

kom: + 48 608 520 006

Irena Subocz   – Specjalista ds. Technologii Produkcji

e-mail: i.subocz@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 147

kom: + 48 784 049 282

Katarzyna Malinowska   – Specjalista ds. Technologii Produkcj

e-mail: k.malinowska@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 154

kom: + 48 609 065 562

Bogusław Kłapkowski   – Kierownik Działu Przyg. Form Offsetowych

e-mail: b.klapkowski@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 113

kom: + 48 608 502 000

Małgorzata Prusik   – Specjalista Prepress

e-mail: m.prusik@ozgraf.com.pl

tel: +48 89 533 42 16 wew. 158

Piotr Dziewulski   – pracownik studia CTP

tel: +48 89 533 42 16 wew. 158

NAPISZ DO NAS




Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.



Copyright © OZGRAF 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.