Kierownik Produkcji

Twój zakres obowiązków
Ścisła współpraca z dyrektorem produkcji w zarządzaniu codziennymi operacjami produkcyjnymi.
Planowanie i organizacja procesów produkcyjnych, aby zapewnić optymalną wydajność.
Nadzór nad zespołem produkcyjnym, w tym motywowanie, kontrolowanie, szkolenie i ocena pracowników.
Monitorowanie wskaźników wydajności produkcji i raportowanie wyników.
Identyfikacja i rozwiązywanie problemów produkcyjnych oraz wdrażanie działań korygujących.
Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności produkcji.
Dbanie o przestrzeganie standardów jakości oraz procedur bezpieczeństwa.
Optymalizacja kosztów produkcji i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Nasze wymagania
Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w dziale produkcji.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Umiejętność rozwiązywania problemów.
Umiejętność pracy pod presją czasu i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

Mile widziane
Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją.
Doświadczenie i wiedza z zakresu produkcji poligraficznej.
Znajomość narzędzi i systemów ERP.

To oferujemy
Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Zastępca Dyrektora Produkcji.
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Benefity
ubezpieczenie na życie
spotkania integracyjne
służbowy telefon do użytku prywatnego
parking dla pracowników
dodatkowe świadczenia socjalne
dofinansowanie wakacji dzieci
wyprawka dla dziecka
wyprawka szkolna
paczki świąteczne

O nas
OZGraf S.A. – Olsztyńskie Zakłady Graficzne – to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych drukarń dziełowych na rynku poligraficznym, zarówno w Polsce, jak i w Europie, dla której realizowanych jest ok. 50% produkcji. Istnieje na rynku od 1945 roku, a od 2020 roku firma jest częścią Grupy Kapitałowej KOMPAP S.A. notowanej na GPW.

OPRAWA TWARDA I ZINTEGROWANA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
OPRAWA MIĘKKA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE