Nowa fabryka na terenie KOMPAP S.A. – większościowego akcjonariusza OZGRAF S.A.

W dniu wczorajszym, tj. 22 stycznia 2013 roku w Kwidzynie na terenie firmy Kompap S.A. odbyła się uroczystość otwarcia nowego zakładu produkcyjnego.

Spotkanie inauguracyjne odbyło się z udziałem władz lokalnych, Zarządu Kompap S.A. i Walki Group, oraz Senatorem RP Leszkiem Czarnobajem i Konsulem Honorowym Republiki Finlandii Grzegorzem Brzostkowskim.

Zakład na mocy podpisanej długoletniej umowy z fińską firmą Walki Group będzie produkował opakowania do papieru ksero dla International Paper. Nowy zakład produkcyjny spowodował powstanie ponad 30 nowych miejsc pracy w regionie. Pierwsze testy produkcyjne Kwidzynie przeprowadzono w listopadzie 2012 roku, a oczekiwany poziom produkcji został osiągnięty ku zaskoczeniu i zadowoleniu wszystkich stron już pod koniec grudnia. Grupa Walki specjalizuje się w wytwarzaniu inteligentnych, wielowarstwowych laminatów na bazie włókna dla wielu dziedzin rynku, począwszy od energooszczędnych okładzin izolacyjnych i membran budowlanych, a skończywszy na opakowaniach barierowych. Grupa posiada fabryki w Finlandii, Niemczech, Holandii, Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji, Chinach i zatrudnia około 1000 osób. Roczna sprzedaż netto przekracza 300 milionów Euro.

Powrót
OPRAWA TWARDA I ZINTEGROWANA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
OPRAWA MIĘKKA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
Copyright © OZGRAF 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.