Funkcjonowanie Spółek PPH Kompap SA – COVID-19

Szanowni Państwo,

Pragniemy przekazać Państwu informacje związane z obecnym funkcjonowaniem Spółek PPH Kompap SA w świetle trwającej epidemii COVID-19.

Pomimo niezwykle trudnego czasu dla nas wszystkich, bardzo zależy nam na utrzymaniu dotychczasowej współpracy z Państwem stąd spieszymy z przekazaniem najświeższych informacji.

  • Przestrzegamy wszelkich ustawowo wprowadzonych zaleceń, są one respektowane w obrębie naszych trzech drukarń (Kompap, OZGraf i BZGraf) i przez wszystkie Zespoły. Realizujemy wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące procedur bezpieczeństwa i środków ochrony. Działamy bez żadnych zakłóceń. Produkcja działa jak przed epidemią. Zależy nam żeby mieli Państwo świadomość, że możecie na nas liczyć. Jesteśmy po to żeby Wam pomóc.
  • Nasze działy handlowe pracują w większości zdalnie i są do Państwa dyspozycji. Służymy naszym doświadczeniem, radą i wsparciem merytorycznym i technicznym. Nasi zaufani dostawcy papieru i dodatków również realizują wszystkie zamówienia, potwierdzają dostępność materiałów w swoich magazynach.

    W trosce o naszych pracowników wprowadziliśmy w biurach i w halach produkcyjnych wymagane procedury. Ograniczamy do minimum jakiekolwiek spotkania. Trzymamy dystans. Zmiany zostały tak zaplanowane, żeby pracownicy nie mieli ze sobą kontaktu. Nasze pomieszczenia nie są dostępne dla osób postronnych.

  • Magazyny i logistyka działają na niezmiennych zasadach. Zapewniamy terminowe i bezpieczne dostawy. Nasi pracownicy Działów Logistyki – kierowcy, magazynierzy są zaopatrzeni w maseczki oraz rękawice ochronne, aby zminimalizować bezpośredni kontakt z Państwa książkami, magazynami i całą pozostałą poligrafią. Kierowcy, realizujący dostawy do Państwa wydawnictw, przestrzegają wszystkich obowiązujących zasad. Takie mamy również zapewnienie od naszych dostawców zarówno surowców jak i usług. Kontakt z naszymi magazynami został ograniczony do niezbędnego minimum.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o wszelkich kwestiach związanych z działalnością naszych Spółek.

Życząc Państwu jak najszybszego powrotu do normalności i licząc na to że kryzysy są po to żeby nas wzmacniać.
Zapraszamy do współpracy.

 

Z poważaniem,
Waldemar Lipka
Prezes Zarządu GK Kompap

Powrót
OPRAWA TWARDA I ZINTEGROWANA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
OPRAWA MIĘKKA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
Copyright © OZGRAF 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.