Wybierz jezyk:

Technologia

Pozostałe maszyny i systemy

Nowoczesna naświetlarka CTP Kodak Magnus 800 Quantum i wywoływarka Kodak Mercury HD
Świetna wydajność przy zachowaniu stałej jakości. Technologia, która zapewnia integralność naświetlania obrazu w całym procesie, począwszy od oryginalnego pliku, do maszyny drukującej, bez względu na zmienne; tj. moc lasera, czułość emulsji, właściwości fizyczne płyt. Kodak Squarespot wraz z oprogramowaniem do rastrowania Kodak Staccato, jakie również zakupiliśmy, umożliwia uzyskanie punktów rastrowych o wielkości 20 mikronów i pozwala na produkcję wyróżniających się na rynku druków o jakości fotografii. Naszym celem zawsze było wyróżnienie się na rynku pod względem jakości. Już od wielu   lat wydawcy  polscy i zagraniczni realizują  z nami swoje najtrudniejsze prace.

Kodak Insite Prepress Portal – nowoczesny system do przesyłania, akceptacji i zatwierdzania materiału do druku on-line. Zapewnia szybki, bezpieczny i prosty w obsłudze dostęp do systemu workflow w naszej firmie. Pozwala naszym klientom na dostęp do ich prac z każdego miejsca i o dowolnej porze. Klienci nie potrzebują do tego żadnego specjalnego sprzętu ani oprogramowania. Wystarczy nadanie nazwy użytkownika, hasło oraz jedna z przeglądarek internetowych. System śledzi każdą aktywność użytkowników, w tym dostarczenie plików, propozycje zmian, akceptację pracy, lub jej odrzucenie. Zastosowana technologia Pixel-streaming umożliwia zdalny dostęp do bardzo dużych plików. Ponadto po dostarczeniu plików, automatycznie następuje ich sprawdzenie i weryfikacja pod kątem zgodności z wymaganiami jakościowymi. System sprawdza pliki pod kątem wystąpienia możliwych problemów i ostrzega klientów oraz pracowników działu prepress o wykrytych nieprawidłowościach. Pozwala to na szybką reakcję, poprawienie błędów i efektywną pracę nad zleceniem. Kodak InSite Portal system posiada wbudowany moduł do proofingu „Kodak Smart Review”, w którym wszyscy użytkownicy przeglądają pliki. Daje on pewność, że oglądają cyfrowe oryginały produkcyjnych plików PDF wysokiej rozdzielczości. Kodak Insite Portal System to kluczowy element w szybkiej i automatycznej obsłudze cyklu przygotowania do druku. Zapewnia eliminację błędów, optymalizację czasu i redukcję kosztów.

GMG - system do certyfikacji proofów - Predefiniowane GMG Proof Standards  i zestaw nastawów kalibracyjnych wzmagają stabilność produkcji i oszczędności. Użytkownik musi teraz wybrać tylko właściwy Proof Standard, a reszta procesu jest wykonywana automatycznie przez ColorProof o5. Proof Standard definiuje wszelkie parametry niezbędne do przygotowania właściwych, precyzyjnych proofów:

 • symulowany standard druku (ISO, SWOP, standard własny drukarni, itd.),
 • odpowiedni profil barwny GMG (MX4) lub profil ICC,
 • medium wykorzystywane do proofingu,
 • wykorzystywana drukarka,
 • wykorzystywany zestaw narzędzi do kalibracji.

Zestaw narzędzi do kalibracji obejmuje, między innymi, wszystkie pliki kalibracyjne (MX3) dla różnych instrumentów pomiarowych, niezbędne nastawy drukarki, kryteria jakości i tolerancji kalibracji drukarki. Oprogramowanie wybiera automatycznie profil i kalibrację dla odpowiedniej drukarki i właściwego papieru. Jeśli parametry nie zgadzają się z rzeczywistymi nastawami, praca zostaje natychmiast wstrzymana do kontroli. W ten sposób pomniejsza się znacząco możliwość popełnienia  błędów przez niewłaściwe nastawy druku, pliki kalibracyjne lub profile barwne. Unika się też kosztów generowanych przez błędne wydruki.

Drukarka CANON C700 – pozwala na wydruk ozalidów w postaci gotowych  składek. Idealne urządzenie do cyfrowego druku ozalidów, jak również do druku cyfrowego książek.

Format: 100x148mm do 330,2 x 487,7mm, 52-300g/m2

Maszyna do laminowania – D&K Jupiter Landscape

format 740 X 740
max. obroty 3 tyś/h

Maszyna do lakierowania lakierem UV - Sakurai 72AII

format 720 x 520 mm

Wykonujemy usługi w zakresie:

 • druku wielobarwnego do formatu 720x1020 mm, w standardzie CMYK;
 • oprawy: prosta klejona, szyta, zeszytowa, wszelkie typy oprawy złożonej; całopapierowa, całopłócienna, półpłócienna, skóropodobna;
 • procesów dodatkowych:
  • zakładanie obwoluty
  • lakierowanie UV
  • laminowanie
  • tłoczenie okładek
  • złocenie brzegów
  • zaokrąglanie rogów
  • pakowanie w folię termokurczliwą
  • druku kalendarzy, plakatów, czasopism, ulotek, folderów i   innych akcydensów

 

 • oprawa twardado 50 000
 • oprawa miękkado 50 000
 • oprawa zeszytowado 180 000

Kariera

Chcesz do nas dołączyć? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Nasze realizacje

Zapraszamy do działu realizacje. Znajdują się tam przykłady naszych możliwości.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.