Jesteśmy jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku poligraficznym. Dzięki 75-letniemu doświadczeniu, pracy całych pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy silną pozycję w branży poligraficznej, nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.

Początki Olsztyńskich Zakładów Graficznych sięgają 1945 roku. Od roku 2010 drukarnia funkcjonuje jako własność prywatna. Jest częścią Grupy Kapitałowej Kompap S.A.

Z drukarni działającej wyłącznie na rynku lokalnym staliśmy się drukarnią działającą na rynku międzynarodowym. Nasze produkcje trafiają do czytelników na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nieustannie podnosimy standardy produkcji inwestując w nowe linie technologiczne.

Swoim klientom oferujemy wieloletnie doświadczenie połączone z najnowocześniejszą technologią. Pozwala nam to realizować nawet najbardziej wymagające zamówienia.

 

HARD AND INTEGRAL BINDING OF UP TO 50.000 COPIES PER DAY
SOFT BINDING OF UP TO 50.000 COPIES PER DAY
Copyright © OZGRAF 2018. All Rights Reserved.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.