Sekretarka Biura Zarządu

OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., działają nieprzerwanie i z sukcesem ponad 70 lat na rynku. Należymy do grupy najbardziej rozpoznawalnych drukarń dziełowych w Polsce i w Europie. Aktualnie jesteśmy częścią dużej kapitałowej grupy poligraficznej KOMPAP S.A. notowanej na GPW.
„OZGraf – Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A. w związku z intensywnym rozwojem zatrudnią: Sekretarkę Biura Zarządu

Wymagania:
wykształcenie: mile widziane wyższe, min. średnie
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
dobra znajomość pakietu MS Office w zakresie Word i Excel
bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
obsługa urządzeń biurowych
samodzielność
wysoka kultura osobista

Obowiązki:
dbanie o doskonałe funkcjonowanie biura
przyjmowanie i obsługa gości
dbanie o właściwy obieg dokumentów
wsparcie procesów operacyjnych pozostałych działów firmy
uzupełnianie baz danych
nadawanie/odbieranie różnego typu przesyłek
prowadzenie kalendarza spotkań oraz ich organizacja

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie od 8.00 do 16.00
umowa o pracę
praca w Olsztynie

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: kadry@ozgraf.com.pl lub za pośrednictwem portalu.

OPRAWA TWARDA I ZINTEGROWANA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE
OPRAWA MIĘKKA DO 50.000 EGZ. DZIENNIE