Wybierz jezyk:

O nas

Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.

     Jesteśmy jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku poligraficznym. Dzięki 70-letniemu doświadczeniu, pracy całych pokoleń drukarzy i wysokiej jakości naszych produktów, zbudowaliśmy silną pozycję w branży poligraficznej, nie tylko w Polsce, ale również na rynkach zagranicznych.
     Ugruntowana pozycja na rynku, wiedza i doświadczenie, a także ciągłe inwestycje, dają nam solidne podstawy do skutecznej rywalizacji z konkurencją. W strukturze produkcji OZGraf S.A. dominują książki w oprawie złożonej szytej i bezszwowej, albumy, wydawnictwa encyklopedyczne i podręczniki szkolne, których udział sięga 95%. W ofercie firmy znajdują się ponadto różnego rodzaju druki, takie jak magazyny, foldery reklamowe, plakaty, kalendarze, ulotki i inne. Od grudnia 2010 roku, w drodze prywatyzacji nasza drukarnia, obok Białostockich Zakładów Graficznych BZGraf S.A., weszła w skład Grupy Kapitałowej Kompap S.A.
W planach nowych udziałowców leży dalszy intensywny rozwój obu drukarń, poprzez inwestycje w nowoczesny sprzęt, technologie
i systemy, a także utrzymanie pozycji lidera na rynku krajowym oraz dalsza intensywna kampania na rynkach eksportowych.

 

mapka

  • oprawa twardado 50 000
  • oprawa miękkado 50 000
  • oprawa zeszytowado 180 000

Kariera

Chcesz do nas dołączyć? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy.

Nasze realizacje

Zapraszamy do działu realizacje. Znajdują się tam przykłady naszych możliwości.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.