Sprache:

Kontakt

OZGraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A.
ul. Towarowa 2
10-417 Olsztyn
tel.: (+48 89) 533 43 80,
fax.: (+48 89 533 12 08)
e-mail: ozgraf@ozgraf.com.pl


FORMULARZ KONTAKTOWY




* die Felder müssen ausgefüllt werden

Vorstand

Piotr Ciosk   - Vorstandsvorsitzender

e-mail: p.ciosk@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16
mob.+ 48 606 120 717

Geschäftsbereich Kundendienst

Agata Chryszczanowicz   - Kundendienstleiterin

e-mail: a.chryszczanowicz@ozgraf.com.pl 
tel. +48 89 5334216 ext. 149
mobile: +48 600870668

Dorota Gołębiewska   - Kundenbetreuerin

e-mail: d.golebiewska@ozgraf.com.pl
tel. +48 89 533 42 16 wew. 110
mobile: +48 784 049 286

Halina Głowacka   - Kundenbetreuerin

e-mail:h.glowacka@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 129
mob.+ 48 609 060 664

Alicja Putyńska   - Kundenbetreuerin

e-mail:a.putynska@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 130
mob.+ 48 609 060 665

Paulina Kowalczyk   - Kundenbetreuerin

e-mail: p.kowalczyk@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 166
mob.+ 48 609 060 702

Klaudia Roman   - Kundenbetreuerin

e-mail:k.roman@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 106
mob.+ 48 608 520 083



Agnieszka Prokopczuk-Kacprowicz   - Kundenbetreuerin

e-mail: a.kacprowicz@ozgraf.com.pl
tel. +48 89 533 42 16 wew. 124
mobile: +48 784 004 358

 

Geschäftsbereich Produktionstechnologie

Mirosław Jachemek   - Vorstandsmitglied und Produktionsdirektor

e-mail: m.jachemek@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 108
mob. + 48 604 942 524



Beata Dost   - Produktionsvorbereitungsleiterin

e-mail:b.dost@ozgraf.com.pl
phone. + 48 89 533 42 16 ext. 147
mobile +48 609 060 006

Małgorzata Kłapkowska   - Produktionstechnologin

e-mail: m.klapkowska@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 154
mob.+ 48 609 066 562

Magdalena Wrąbel   - Produktionstechnologin

e-mail:m.wrabel@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 148
mob.+ 48 608 520 084

Irena Subocz   - Produktionstechnologin

e-mail:i.subocz@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 148

mob. +48 784 049 282

Geschäftsbereich Prepress

Bogusław Kłapkowski   - Offsetformenvorbereitungsleiter

e-mail:b.klapkowski@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 113
mob.+ 48 608 502 000

Marian Łozowski   - CTP-Operator

tel. + 48 89 533 42 16 wew. 158

Marek Ptaszyński   - Prepress-Spezialist

e-mail:m.ptaszynski@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 158

Małgorzata Prusik   - Prepress-Spezialist

e-mail:m.prusik@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 158

Tomasz Gutowski   - Prepress-Spezialist

e-mail:t.gutkowski@ozgraf.com.pl
tel. + 48 89 533 42 16 wew. 158

Piotr Dziewulski   - Vorbereitungsraumarbeiter

tel. + 48 89 533 42 16 wew. 158


Pokaż OzGraf Olsztyn - Drukarnia Olsztyn na większej mapie
  • fester Einbandbis zu 50 000
  • broschurbis zu 50 000
  • rückstichheftungbis zu 180 000

Karriere

Möchten Sie uns anschließen? Lernen Sie die aktuellen Stellenangebote kennen

Abgeschlossene Projekte

Wir laden Sie ein, die Sektion Abgeschlossene Projekte zu besuchen.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.